تکالیف روز هفتم و هشتم

تکالیف روز هفتم و هشتم دوره پرکاری و پولسازی در خانه

جمعه ۹۹/۱/۸
نامه به پول ۳۰ دقیقه
کامنت نویسی، جستجوی ایده ۲ تا پومودورو
خانه داری ۶ تا پومودورو
نظافت و کارهای شخصی ۲ تا پومودورو
پیاده روی ۳۰ دقیقه
تمرین ضبط پادکست ۳۰ دقیقه
کلاس آنلاین ۲ تا پومودورو
گوش کردن درس هشتم ۳۰ دقیقه
نوشتن ۲ تا پومودورو
کتاب خواندن ۳۰ دقیقه

سلام به روز نو، سلام به پول، سلام به ثروت و دارایی
روز از نو روزی از نو – از تو حرکت از خدا برکت
این مثل ها گفته می شود تابدانی که روزی رسان خداست و تنها اوست که روزی هر روزت را فراهم می کند، پس باید سعی و تلاش کرد تا به هر آنچه که خدا فراهم کرده برسیم.
منم دارم تمام تلاشم را می کنم تا هر روز بهتر از قبل باشم، چون خواسته و حرکت کرده ام امید دارم که با لطف و عنایت او به خواسته ها و آرزوهایم برسم …
من می دانم چه می خواهم و برای آنکه به یاد داشته باشم و برایم ملموس باشد، آنها را یادداشت کرده ام. هر اقدام و عملی را هم برای رسیدن به آنها انجام می دهم، یادداشت می کنم تا با نگاه به آنها و مسیری که پیموده ام راه رسیدن خودم به آرزوهایم را هموارتر کنم.
گام به گام و پله به پله پیش می روم تا به اوج و سر منزل مقصود برسم.
پول عزیز این را بدان که تو تنها قسمتی از اهداف و آرزوهای من هستی و هنوز خیلی چیزهای دیگر هست که من قصد رسیدن به آنها را دارم. اما خواستم بدانی که من دارم زحمت می کشم و مسلما قدر تمام چیزهایی را که بدست می آورم می دانم. من می دانم که تو را هم برای آسان شدن دستیابی به اهداف و خواسته هایم بدست می آورم و نباید به راحتی از دستتان بدهم.
جناب پول خواستم بدانی که من کلا آدم پولکی ای نیستم اما به هر حال تو زندگی هر آدمی وجود مقداری از پول ضرورت دارد تا بتواند زنده بماند و اموراتش را بگذراند. پولی من بدست می آورم حتما صرف بهترین کارهایی می شود که من در ذهن می گذرانم. برای یادآوری نشاطی که آن کارها به من می بخشند، چند تاشان را می نویسم.
خرید گل و گیاه و پرورش گل
خرید لب تاپ برای توسعه و بهبود عملکرد کاری
شرکت در نمایشگاه هنری، گالری گردی.
تفریح و گردش انفرادی و یا با خانواده و دوستان
تهیه وسایل نقاشی و کارهای هنری

منتظر روز های خوش با تو بودن و تو را داشتن هستم. پس بیا به یاد هم باشیم.

دستاوردهای سال ۱۳۹۹

کاشت نهال میوه، گلکاری
راه اندازی سایت و کانال شخصی
توسعه مهارتهای فردی و اجتماعی
موفقیت در تولید و انتشار محتوا
موفقیت در دوره پرکاری و پولسازی
یادگیری تولید محتوا و کپی رایتینگ
بالا بردن کیفیت پیجم و معرفی خودم
موفقیت در برگزاری کلاس مجازی و آنلاین
موفقیت در فروش و ارائه آثار هنری و گرفتن سفارش

شنبه ۹۹/۱/۹
نامه به پول ۱۰ دقیقه
کتاب خواندن ۱۵ دقیقه
خانه داری ۶ تا پومودورو
نوشتن تکالیف و ارسال ۳۰ دقیقه
تماس با پایگاه قدرت
پیاده روی ۲ تا پومودورو
ضبط پادکست ۲ تا پومودورو
دیدن تلویزیون ۲ تا پومودورو
جستجو برای تولید محتوا ۲ تا پومودورو

سلام، روز بخیر
صبحها که از خواب بیدار می شوم، بعد از اینکه دست و صورتم را شستم و خواب را فراری دادم، با نوشیدن آب و خوردن صبحانه انرژی می گیرم و میام تا کارم را شروع کنم.
اول برنامه ام را بررسی می کنم و بعد به پول نامه می نویسم. شروع می کنم به فکر کردن درباره پول، هر چه به فکرم می رسد می نویسم و همه افکار و ذهنیاتم را راجع بهش بیان می کنم. با پول حرف می زنم و آن را مخاطب قرار می دهم، انگار که زنده است و می فهمد که چه می گویم. من دارم تلاش می کنم تا با موفقیت به اهداف و امیالم دست پیدا کنم. من دارم زحمت می کشم و منتظرم تا دستمزد زحماتم را بگیرم.
برای همین است که می نویسم تا یادم بماند چه کردم و چرا انتظار دارم تا به پول و موفقیت برسم. در ازای صبری که دارم و تمام تلاشهایی که می کنم، پول تنها جزیی از نتایج و موفقیت هایی است که بدست می آورم. پوتنها اندکی از تمام شادکامی های من خواهد بود. من ارزش پول و موفقیت و شادکامی را که بدست خواهم آورد می‌دانم.
با تمرین نوشتن نامه به پول برای خودم روشن می کنم که چرا به پول فکر می کنم. چرا پول برای من اهمیت دارد و چقدر می تواند در زندگیم تاثیر گذار باشد. با نامه به پول فاصله بین من و پول کم می شود، معلوم می شود که چرا پول برایم ارزش دارد و فکر داشتنش برایم انگیزه بخش است.
من باور دارم که همه ما در ازای تمام تلاش و زحماتی که برای کسب و کار و رسیدن به موفقیت هایمان می کشیم لایق داشتن مقداری از پول و بهره وری از آن هستیم. ما لیاقت و شایستگی این را داریم که با داشتن پول در رفاه و آرامش زندگی کنیم. ما می توانیم.

دیدگاهتان را بنویسید