تکالیف روز نهم و دهم

تکالیف روز نهم و دهم دوره پرکاری و پولسازی در خانه

یکشنبه ۹۹/۱/۱۰
نامه به پول
نوشتن تکالیف و ارسال ۳۰ دقیقه
دیدن تلویزیون ۲ تا پومودورو
خانه داری ۶ تا پومودورو
نقاشی ۴ تا پومودورو
کلاس آنلاین ۲ تا پومودورو
گوش دادن درس نهم ۲ تا پومودورو

سلام پول مهربان و نازنین، صبحت بخیر، روز بهاری بسیار خوبی را برایت آرزو می کنم. روزگارت سرسبز و پر رونق، ایام به کام.
می دانی که من عاشق طبیعت و سرسبزی هستم، چون موجب شادی و نشاطم می شود و بهم انرژی و انگیزه می دهد. برای همین دوست دارم جایی که زندگی می کنم از وجود درخت و گل و گیاه بی نصیب نباشد. حتما مقداری از پولی که دارم را صرف خرید و نگهداری گل و گیاه می کنم.
پول که داشته باشم، دنیا را سرسبز و رنگی رنگی می کنم، نه اصلا دنیا را گلستان می کنم.
واقعا اگر پولدار بودم یکجا نمی نشستم، می رفتم و می گشتم و هرجایی را که به نظرم با گل و گیاه بهتر و زیباتر بشود و جس و حال خوبی را پیدا کند، سر سبز می کردم.
این انگیزه را دارم که با بهره گیری از حس زیبایی شناسی و طراحی فضای سبز، به بهبود مناطر شهری و خانه ها کمک کنم تا دنیا جای بهتری برای زندگی کردن باشد. پول عزیز بیا تا با هم دنیا را گلستان کنیم و خیلی بیشتر از زندگی لذت ببریم.

دوشنبه ۹۹/۱/۱۱
نامه به پول ۱۰ دقیقه
تولید محتوا ۲ تا پومودورو
جستجو برای تهیه دوره آنلاین
خانه داری ۴ تا پومودورو
نوشتن و ارسال تکالیف ۳۰ دقیقه
گپ و گفت با مادر ۳ تا پومودورو
گوش دادن درس ۱۰ – ۲ تا پومودورو
کلاس آنلاین ساعت ۲۰
دیدن تلویزیون ۲ تا پومودورو

سلام به پول نازنین، امروز می خواهم بهت اطلاع بدهم که آنقدر برای آدمها و مردم جامعه مهم هستی که نقطه عطف مشترک بسیاری از نویسندگان و مولفان برای نوشتن باشی. پول عزیز تو باید باشی تا زندگی و امورات مردم بگذرد و جامعه فعال و پویا باشد.
پول از جهت اینکه می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازها و مایحتاج زنگی باشد و روابط تجاری و اقتصادی جامعه را تامین کند خیلی با اهمیت و ارزشمند می باشد. برای همین ما پول را می خواهیم تا زندگی بهتر و ایده آل تری داشته باشیم.
ما برای تامین نیازهای اولیه، خوراک پوشاک و مسکن، حفظ و اسایش و آرامش و امنیت، تامین بهداشت و سلامت و … که به تداوم زندگی بشری کمک می کنند احتیاج به داشتن پول هستیم. همچنین پول می تواند آنقدری از رفاه و آسایش را فراهم آورد که انسان به بهترین امیال و خواسته های خود دست یابد و در صورت تمایل بتواند زندگی عده ای دیگر از مردم را تامین کند و دستگیر نیاز مندان و مستمندان باشد.
حالا می خواهم برایت دو تا کتاب معرفی کنم که درباره پول چاپ و منتشر شده است تا اگر علاقه مند به مطالعه درباره پول بودی آنها را بخوانی و ببینی که دیگران چه گفته اند.

راز جذب پول در ایران: نوشته علی اکبری
چهارراه پولسازی نوشته: رابرت کیوساکی

دیدگاهتان را بنویسید