تکالیف روز شانزدهم و هفدهم

تکالیف روز شانزدهم و هفدهم دوره پرکاری و پولسازی

شنبه ۹۹/۱/۱۶
کامنت نویسی ۲ تا پومودورو
نامه به پول ۱۵ دقیقه
نقاشی ۴ تا پومودورو
پیاده روی ۳۰ دقیقه
گوش دادن درس ۱۴ ۲ تا پومودورو
تولید و انتشار محتوا ۲ تا پومودورو
خانه داری ۴ تا پومودورو
کتاب خواندن ۱۰ دقیقه
تماس با پایگاه قدرت

سلام به پولهایی که با کار و تلاش بدست می آورم و بسیار دوستشان دارم. سلام به پولهایی که بابت ارائه یا فروش نقاشی و آثار هنری بدست می آورم. پولی که از این راه بدستم می رسد حسابی خوشحالم و شادمانم می کند و یک اطمینان خاطر و اطمینان و آرامشی درون قلبم جای می گیرد که خودم را باور داشته و راضی باشم. به نظرم خیلی خوب و دوست داشتنی است که می توانم با کارم نظر یا سلیقه مخاطب را جلب کنم و به او چیزی بدهم که به خاطر زیبایی و حس خوبی که دارد آن را پسندیده است.
نقاشی های من هم می تواند در قالب تابلو باشد یا دیوار کوب، هم به صورت کارت پستال و یا بوکمارک و …..سلیقه شما چطور است؟ شما کدام را بیشتر می پسندید؟

یکشنبه ۹۹/۱/۱۷
نامه به پول ۱۵ دقیقه
نوشتن و ارسال تکالیف روز ۱۴ و ۱۵
کامنت نویسی ۳ تا پومودورو
گوش دادن درس ۱۵ ۳ تا پومودورو
تماس با پایگاه قدرت
تولید و انتشار محتوا ۳ تا پومودورو
خانه داری ۴ تا پومودورو
دیدن تلویزیون ۳ تا پومودورو

سلام به پول که موجبات رفاه و آسایش زندگی را فراهم می کند.
اگر پولدار باشم حتما برای خانواده خودم خانه ای می خرم در جایی بهتر و با امکانات بیشتر. خانه ای بزرگتر که حیات و گلخانه داشته باشد و در محله ای باشد که مردمانش بافرهنگتر و مهربانتر باشند. ما لایق این هستیم که میان مردامانی شادتر مهربانتر و با فرهنگتر زندگی کنیم. خانه ما باید جایی باشد که ما از زندگی در آنجا رضایت داشته باشیم. پول این امکان را به ما می دهد که در سطح بالاتری از جامعه باشیم و از زنگی لذت ببریم. خدایا کمک کن تا پولدار شویم.

دیدگاهتان را بنویسید