تکالیف روز اول و دوم

تکالیف روز اول و دوم دوره پرکاری و پولسازی

شنبه ۹۹/۱/۲
گوش دادن درس اول
نامه به پول
نوشتن نکات تمرینی درس اول
پیاده روی
آشپزی
ظرف شستن
تهیه جدول برنامه نویسی

سلام، سلام به پول
پول عزیز، خیلی به داشتن نیاز دارم اما کم در دسترسم هستی. البته اکثر مواقع به وقت نیاز و ضرورت ازت استفاده می کنم، اما باز هم از من دوری و راحت نمی شود بهت رسید.
اگر پیشم بودی یا هر زمان که نیاز داشتم در اختیارم بودی، با خیال راحت به علائقم می پرداختم و خیای خیلی بیشتر از زندگی لذت می بردم.
بهانه نباشد، همین حالا هم به علائقم می رسم و خوش می گذرانم اما اگر به وفور و همیشه تو را داشتم بیشتر تفریح می کردم، با دست و دلباز کادو می دادم، گل و گیاه می خریدم، کمک مالی و خیرات می دادم و …… اما خدا را شکر بازم همین که هر از گاهی به بهانه های مختلف به کیف پول و یا حسابم سرک می کشی و تامینم می کنی جای امیدواری است و خوشحالم می کند.
چیزی که ازت می خواهم این است که از ما دوری نکنی و هر از گاهی هم شده به دلایل مختلف به یاد جای خالی ات پیش من بیفتی و به من سر بزنی خوشحالم کنی، مثل عید نوروز، وقت تولد، روز دختر، پول تو جیبی و یا حتی تخفیف و جایزه و ……
منتظر قدوم سبز و مبارکتان هستم، به امید دیدار

یکشنبه ۹۹/۱/۳
نامه به پول ۱۰ دقیقه
انتخاب کتاب برای خواندن ۱۰ دقیقه
شستن ظروف ۱۰ دقیقه
پومودورو نظافت و کارهای شخصی ۴ تا ۲۵ دقیقه
پومودورو آشپزی(ناهار) ۲ تا ۲۵ دقیقه
گوش دادن درسهای روز دوم
نوشتن نکات تمرینی روز دوم

سلام، روز بخیر، چطوری؟ چه خبر؟
سلام آقای پول کرونا به دور
خوب از میدان به درت کردند و تنها ماندی، دیگر توی دست این و آن و هرکسی دیده نمی شوی و از درد تا خوردن و چلونده شدن آه و ناله نمی کنی، حالا بیشتر تو حساب های بانکی هستی و کمتر دست به دست می شوی، سرگیجه نمی گیری و در امان هستی.
آدمهای جامعه ما این روزها درگیر بحران هستند، دارند تلاش می کنند تا با بیماری سفت و سختی به نام کرونا بجنگند و آن را شکست بدهند.
برای همین طبق توصیه های پزشکی و بهداشتی، دارند کارهایی را انجام می دهند که خبر از تازه شدن و تغییر عادتها دارد که سبک و شیوه زندگی شان را متحول کرده است. یک جورهایی به سبک زندگی دیجیتال و الکترونیکی روی آوردند و برای خرید و فروش و فعالیت های اقتصادی شان هم از اینترنت و کارتهای الکترونیکی استفاده می کنند، دید و بازدید ندارند و با شبکه های اجتماعی فضای مجازی و تلفن با هم در ارتباط هستند.
شرایط حال حاضر جامعه ما طوری شده که مجبوریم بیشتر دستهایمان را بشوییم و بیشتر به بهداشت فردی و اجتماعی اهمیت بدهیم. کمتر در سطح شهر و جاهای پر رفت و آمد مثل متروها تردد کنیم و بیشتر در خانه هایمان بمانیم، چون امنترین مکان برای دوری از ابتلا به کرونا خانه هایمان است. در خانه بمانیم و تو فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سراغ همدیگر را بگیریم و به یاد هم باشیم.
بهترین و بیشترین مزیت این موقعیت خاص کمتر شدن حضور متکدیان و دست فروشان در سطح شهر است و اینکه دیگر کمتر کسی را می بینیم که از سر فقر و نداری پای سطل آشغال های هر کوی و برزن تا مر درون سطل زباله خم شده و مشغول جدا کردن آت و آشغال های مردم باشد که خودش راهی مطمئن برای انتقال ویروس کرونا است.
خوبه که برای حمایت از محرومین و مستمندان هم تو خیریه ها و ….که در فضای مجازی موجود است شرکت کنیم و کمک مالی داشته باشیم تا آنها هم بتوانند اموراتشان را بگذرانند و همراه ما به رفع این بحران کمک کنند.
و در آخر برای اینکه تو این شرایط اقتصادی هوای همدیگر را داشته باشیم، اینترنتی خرید کنیم و از کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین حمایت کنیم تا به امید خدا تو این بحران از نظر اقتصادی شکست نخوریم.

دیدگاهتان را بنویسید