فاطمه علی خانی

نقاش

نگارگر

طراح

نویسنده نو قلم

فاطمه علی خانی

نقاش

نگارگر

طراح

نویسنده نو قلم

نوشته های بلاگ

نامه ای به دوست

سلام
همکار عزیزم

دلم می خواست قبل از فرستادن شماره کارتم برای دریافت اولین حقوقم، یک متن تشکر و دوستانه برای نازنین جان بنویسم، تا همیجور خشک و خالی، بی احساس و پررو شماره نداده باشم

سلام نازنین جون، خیلی خوشحالم از اینکه با شما و بیتا جون آشنا شدم. دوستتان دارم و از از اینکه در کنار شما مشغول به کار هستم خدا را شکر می کنم.

امیدوارم ببخشید اگر گاهی خسته و بی حال به نظر می رسم، اما خوب کم کم دارم به شرایط و محیط کار عادت می کنم تا انرژی کم نیاورم. بالاخره در اثر تجربه و تلاش به شرایطی که خوب و شایسته است می رسم. خیلی ممنون که بهم این فرصت را دادید.
امیدوارم از کارم راضی بوده باشید و در ادامه بتوانم کمکی مفید و مؤثر باشم برای اینکه به آن میزان از موفقیت و توانمندی که می خواهید برسیم.

راستش من قبلا عادت به بیرون ماندن نداشتم، حتی برای تفریح و خوش گذرانی. همیشه اگر کار ضروری یا تحصیلی نبود حتی برای تفریح هم تنهایی از خانه بیرون نمی آمدم چون به نظرم توی این آب و هوای تهران جز استرس و خستگی و حال بد چیزی به همراه نداشته است.

من سالها به امید اینکه بتوانم کاری داشته باشم که در راستای علایق و اهدافم باشد، تلاش کردم. نقاشی، مربیگری هنر کودک، آموزش کامپیوتر، کار در عکاسی، دفتر پشتیبانی سایت، تولید آثار هنری دستساز، ارسال رزومه و درخواست کار و ….
خیلی وقت بود که به دنبال همچین کاری بودم که با روحیات من سازگار باشد، طوری که اگر بهش فکر می کنم دچار ناراحتی و عذاب وجدان نشوم چون در راستای علایق و اهدافم نیست. بالاخره بعد از سالها تلاش و جستجو توانستم به چیزی که می خواستم برسم. امسال در کنار شما شروع به کار کردم و با علاقه فراوان و رضایت قلبی مشغول به کاری شدم که دوستش دارم و ازش روحیه و انگیزه می گیرم.
به نظرم خدا همراه و یار و یاورم بود تا به جایی که می خواهم برسم. چون هر وقت به کار در محیط بیرون از منزل و شرایطش فکر می کنم حالم بد می‌شود از اینکه مجبور باشم هر روز به امید اندک درآمد آخر ماه، چندین ساعت را در محیطی بگذرانم که نه دوستش دارم و نه از کارش خوشم می آید.

مهم ترین چالش این روزهایم دست و پنجه نرم کردن با خستگی و کسلی حین کار است، اینکه حس خواب آلودگی از سرم بپرد و بی حال و خواب آلود به نظر نرسم، چرت نزنم، بیکار نمانم و خودم را نجات دهم.

ان شاءالله که برایم به یک معضل تبدیل نشود و بتوانم بر آن غلبه کنم و آن احساس بد فائق بیایم و شکستش بدهم، دیگر بس است، من می خواهم، من می توانم و دیگر تمام.

یک دیدگاه بنویسید