قصه من

قصه من

من دختر اردیبهشتی بهار، خاتون سرزمین قصه ها و آرزوهای خودم هستم.
من فاطمه متولد اردیبهشت ۱۳۶۴ هجری خورشیدی هستم. تک دختر، یکی یکدونه، دوم بچه و بزرگترین نوه دختر. کمی درونگرا، کمی لجباز و پرخاشگر، دل نازک، کم رو، کم حرف، عاشق، هنرمند
عاشق بهارم چون حال من در بهار خوب است، فصل بهار حال و هوای معتدل و مطلوبی دارد و همه جا عطر و بوی تازگی و شکفتن به خود می گیرد، من با بهار رشد می کنم و شکوفا می شوم. دوستدار گل و گیاه، طبیعت و حیات وحش، هنر، زیبایی و زیبا دوستی، آفتاب و باد و باران با هم مثل تگرگی که چند روز پیش بارید.

دیپلم علوم تجربی، کاردانی نقاشی ایرانی و کارشناسی مربیگری هنر کودک دارم.از کودکی به نقاشی و کارهای هنری علاقه مند بودم اما بعد از دوره کاردانی ام تصمیم گرفتم که نقاش باشم و از هنر کسب درآمد کنم. من از کارهای اداری و مدیریتی و … خوشم نمی آید چون علاقه من به هنر باعث شده تا بیشتر استعداد و علاقه من تابع زیبایی و احساس باشد برای همین مجذوب کارهای هنری و خلاقانه هستم. طبق تجربه هر کار دیگری هم انجام دادم آخر سر به سمت و سوی هنر و علاقه خودم برگشتم و دیدم که دوست دارم هنرمند باشم و امورات زندگی ام با فرهنگ و هنر پیش برود.

در حال حاضر نقاشی می کنم و می نویسم و می خواهم برای طرح خیال یک سایت طراحی کنم تا در آن فعالیت های بیشتر و منظم تری داشته باشم. همچنین در حال تهیه کتاب الکترونیکی خودم هستم که بر گرفته از کتاب راز سایه نوشته دبی فورد است.

آرمان شهر من
شهر رؤیایی رنگین کمان

نام هنری: بهارناز خاتون، فاطمه سحر
زندگی در سرزمینی آرمانی با شرایطی ایده آل
دختر بهارانم من، پیشه ام نقاشی است، روزگارم به هنر می چرخد،
خانه ای دارم کنار یک باغ، بر بلندای. چند درخت، زیر چتر نارون، همنشین گل و گلبرگ و نسیم، همنوای جویبار و باران در گلستانه پهنه رنگین کمان

من توی آرمان شهرم در کارگاه زیبا سازی و زیبایی آفرینی کار می کنم که برای داشتن آرمان شهری ویژه، کلی ایده جالب و جذاب در حال بررسی و تدارک دارم. اینجا کارخانه تولید افکار درخشان هنری و خلاقانه است. هنر و رنگ و خلاقیت، ایده و اجرا و نمایش

دوستانی دارم، خوشحال، خوش فکر و هنرمند که برای تکامل و اجرای این ایده های عالی به من کمک می کنند. اما مهم وجود داشتن من و پیگیری ها و بررسی های مداوم من است تا به موقع و به جا تمامی آنها اجرا کرده و به سرانجام برسانم.

کنار دفتر کارم گلخانه ای پر از گلهای رنگارنگ و دوست داشتنی است، چند درخت میوه و جویبار آبی گوارا که در کنارش در جریان است. آب این رود از سرچشمه های رنگین کمانی کوهساران تأمین می شود. اینجا حال دل دریا و زمین و آسمان مطلوب است. در سحرگاه همه چیز رؤیایی و اما زیباست، با مه صبحگاهی و نم نم باران طراوت بخش بهار و حلول نقوش رنگین کمان رؤیایی اسرار وجود، اینجا باید زیست تا که بودن به تو معنای عشق و حقیقت بدهد.

اینجا پر آرزوها و رؤیاهای خوب و زیباست، پر از نقاشی های قشنگ و رنگارنگ، پر از هدیه های رنگین کمانی و خوشحالی جات جذاب برای لحظات دوستی و دورهمی، محبت های از صمیم قلب به همراه شادکامی و کامروایی، با عطر و طعم خوراکی ها و نوشیدنی های خوشمزه و شگفت انگیز ؛ تا قلب و روحتان جانی دوباره بگیرند و سر زنده و سر حال شود.

به سراغ من اگر می آیی نرم و آهسته بیا تا مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من
اگر مرا در خانه نیافتی شاید کنار پنجره یا که در ایوان خانه گلها در حال تفکر و تخیل باشم. مشغول آشپزی باشم و یا گلکاری و گل آرایی و … کلی کار جذاب و دوست داشتنی دیگر که آرزوی هر دختری است. اما اینجا من به افکار و ایده هایم رنگ و لعاب زیستن و شادمانی می دهم تا دنیا جای بهتری باشد برای زندگی کردن. من می خواهم بیشتر از یک نفر موثر و مفید باشم چون می دانم چه می خواهم، پس تلاش می کنم تا بهترین خودم باشم. بهترین دخترک نقاش شهر آرزوها

دیدگاهتان را بنویسید