تکالیف روز سوم و چهارم

تکالیف روز سوم و چهارم

دوشنبه ۹۹/۱/۴

نامه به پول
خانه داری ۴ تا ۳۰ دقیقه
پیاده روی ۳۰ دقیقه
تماس با پایگاه قدرت ۳۰ دقیقه
کلاس آنلاین درس ۲۴ ساعت ۲۰
گوش کردن درس چهارم ۲ تا ۲۵ دقیقه
نوشتن نکات درس چهارم ۱۵ دقیقه

سلام به پول، سلام به اسکناس و سکه نقد، سلام به پول تو حساب بانکی، سلام به پولهای تو قلک بچه‌ها، سلام به پولهای عیدی سال نو
سلام سلامتی می آورد و پول ثروت و دارایی، الهی که همیشه پول سالم و سلامت نصیبمان شود. پولی که از راه حلال به دست آمده باشد و صاف و تا نخورده و نو باشد و ههم عاری از هرگونه میکروب، ویروس و باکتری.
این روزها برای دوری از کرونا و شکست آن، پولها را در حساب‌های بانکی قرنطینه کرده ایم تا از دست هایمان دور بماند و این دوری کمکی باشد به کاهش روند انتقال و واگیر بیماری
خودمان هم در خانه هایمان مانده ایم که امنترین مکان برای عدم ابتلا به بیماری کرونا است. تو این روزها ترس از اینکه پول منشا و موجب انتقال میکروب و بیماری باشد این مثل را تداعی می کند که پول مثل چرک کف دست است.

سه شنبه ۹۹/۱/۵
نامه به پول ۱۰ دقیقه
تهیه پست ۴ تا ۲۵ دقیقه
نوشتن ۲ تا ۲۵ دقیقه
تماس با پایگاه قدرت ۵ دقیقه
خانه داری ۶ تا ۲۵ دقیقه
کتاب خواندن ۱۵ دقیقه
پیاده روی ۲ تا ۲۵ دقیقه
کلاس آنلاین
نوشتن
نقاشی

سلام به پول، سلام به روی ماهت
سلام به خوشبختی و رفاه و آرامشی که می آوری.
وقتی به پول و رفاه و خوشبختی همراه با آن فکر می کنم، یاد چیزهایی می افتم که من از زندگی ایده آل می خواهم. وقتی فکر کنی که همیشه و به قدر کافی پولداری و می توانی به اختیار خودت خرجشان کنی، انگار که شاد و سرزنده ای و حال دلت خوب است.
حال دل هم که خوش باشد انگار مرغ خیال به پرواز درآمده و بال می گشاید. آنوقت با خیال راحت به سراغ تک تک کارهایت می روی و با عشق انجامشان می دهی. خداوند این حال خوب و خوش را ازمان نگیرد تا دوباره که این احساس زیبا سراغت آمد با چند سطر نوشتن خاطره آن را ابدی کنی و با یاد خدا رنگ شادی و آرامش به زنگی ات بپاشی و ازش لذت ببری. اگر آدم دل پاک و آرزوهای زیبایی داشته باشد، آنوقت می تواند با خوشحالی و نشاط به سمت اهدافش پیش برود، با کمی هنر و خلاقیت از رویاهایش صحنه ای زیبا خلق کند و هر روز و هر زمانی که بهش فکر کرد، به آن طرح و رنگ دیگری بیفزاید، شگفتی آفرین باشد و آرزو هایش را زندگی کند.
الهی که همیشه جیبتان پر پول، دلتان شاد و سرتان پر از امید و آرزو باشد، الهی آمین.

دیدگاهتان را بنویسید